Tri-Angel: hulplijn voor holebi uit andere cultuur

RR.nl Postzak

Gepubliceerd op: 17 juni 2006

Tri-Angel: hulplijn voor holebi uit andere cultuur
Tri-Angel is een telefonische en chathulplijn voor homoseksuelen en biseksuelen uit een andere cultuur. 

Recent is voor deze groep een folder uitgebracht die via de PDF-link in de kolom hiernaast is te bekijken.

Hallo holebi 

Tri-Angel is een initiatief van de gemeente Den Haag en wordt mogelijk gemaakt door het ministerie van VWS. Het maakt deel uit van het project Hallo Holebi, dat zich richt op allochtone homo- en biseksuelen in de Haagse regio. Dat doet ze door middel van voorlichting, maatschappelijke hulpverlening en het organiseren van discussieforums en ontmoetingsavonden.

Andere partners van Hallo Holebi zijn COC Haaglanden en Rainbow Den Haag. Het project Tri-Angel is sinds juni 2005 ondergebracht bij TeleTrust, dat ook de Allochtone Vrouwenlijn, Kindertelefoon en de Vertrouwenslijn uitvoert.
 
Tri-Angel | Hulplijn voor holebi uit andere cultuur | Meer info: Tri-angel.nl (ze de link in de kolom hiernaast, bovenaan) | Download: de bijbehorende folder (zie de link hiernaast)

Dit artikel is gebaseerd op een aan de redactie van RozeRijk.nl gestuurd persbericht.