Mister Gay Europe in Amsterdam

RR.nl Postzak

Gepubliceerd op: 05 april 2006

Mister Gay Europe in Amsterdam
De Gay Group haalt de Mister Gay Europe verkiezing naar de Amsterdam. Tijdens een vierdaags event zullen deelnemers uit verschillende Europese landen strijden voor de titel Mister Gay Europe. Mister Gay Europe is voor veel (jonge) homoseksuelen een belangrijk rolmodel, vooral in veel nieuwe EU-lidstaten, zo laat de Gay Group in een persbericht weten.
 
Het evenement vindt plaats op 23, 24, 25 en 26 augustus en zal bestaan uit verschillende onderdelen. Een groot evenement op 26 augustus sluit de vierdaagse af.

Budapest?

Oorspronkelijk zou de verkiezing in Budapest (Hongarije) plaatsvinden. Door omstandigheden kon dit echter geen doorgang vinden. De Europese organisatie kwam toen in gesprek met de Gay Group om de Europese verkiezing in Amsterdam te organiseren. Voor de gemeente Amsterdam is dit een unieke gelegenheid om Amsterdam als Gay Capital op de kaart te zetten en de openheid en tolerantie van de stad Amsterdam uit te dragen naar andere Europese landen.
 
De Gemeente Amsterdam en Amsterdam Partners (IAmsterdam) juichen dit evenement dan ook van harte toe en hebben hun volledige medewerking toegezegd. Daarmee slaan bedrijfsleven en overheid de handen ineen om van deze Mister Gay Europe verkiezing een gebeurtenis te maken met internationale allure.

Dit artikel is gebaseerd op een aan de redactie van RozeRijk.nl gestuurd persbericht.